Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Raporti i DASH për Shqipërinë, reagon Yuri Kim: Presidenti Biden dhe Sekretari Blinken kanë theksuar luftën ndaj korrupsionit. Do punojmë më shumë se kurrë…

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim ka reaguar në lidhje me raportin e DASH për Shqipërinë, ku theksohet mbrojtja e të drejtave të njeriut dhe luftimi i korrupsionit. Kim thekson se ShBA-të janë të vendosura të bashkëpunojnë me autoritetet shqiptare në ndjekje të këtyre prioriteteve.

Presidenti Biden dhe Sekretari Blinken kanë theksuar përparësinë e ripërtërirë në mbrojtjen e të drejtave të njeriut dhe luftimin e korrupsionit si një çështje e sigurisë kombëtare dhe globale. ShBA do të punojë më shumë se kurrë me qeverinë, opozitën, shoqërinë civile dhe qytetarët e rregullt, në ndjekje të këtij prioriteti”, shkruan Yuri Kim në Twitter.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.