AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Ramës refuzojnë ti japin dorën 10-të kryeministrat e samitit të NATO-s (Video)

Ish- kreu i Alencës Kuq Zi, Kreshink Spahiu ka ironizon kryeministrin Edi Rama gjatë përpjekjes për të takuar presidentin francez Emmanuel Macron gjatë samitit të NATO-s. Po ashtu edhe 10 kryeminstra të tjerë janë shmangur takimit me kryeminstrin Rama. Në faqen e ‘Facebook-ut’, Spahiu ka shpërndarë një video, ku Rama shihet i sikeltosur nga veprimi i kryeministrave.

“O Zot sa turp! Shikoni si e injorojnë Edi Ramën dhe refuzojnë 10 kryeminsitra ti japin dorën. Shpërndaje”, shkruan Spahiu.

(E.V/Faxweb.al)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.