Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Rama tallèt me Bashën në mes të pròtestës : Luli është Artisti më i madh atje, e kuptoj

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me situatën pas shembjes së teatrit dhe pròtestës që po bëhen në kuadër të kësaj çështje.

Rama në fjalën e tij tha se kjo nuk është një pròtestë kombëtare por e disa artistëve dhe e partive politike.

Rama ironizoi edhe rolin e kryedemokrait Lulzim Basha duke thënë se Luli eshte Artisti me i madh atje, e kuptoj, e kam pranuar qe ai eshte artist. Ai eshte në krye të turmës.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *