AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Rama në intervistë, ‘rilindasit’ ndezin motorrët: Sa më shumë “share” për kryeministrin (FOTO)

Edi Rama është tani në emisionin Opinion, ku po trumpeton OFL-në e krijuar pak ditë më parë, që deri më tani nuk ka dhënë asnjë rezultat.

Dalja në intervistë ka ndezur edhe motorrët e “rilindasve”, të cilët kudo dhe me këdo përpiqen të “promovojnë” kryerilindasin e tyre, teksa propagandon në televizion.

Grupet e whatsappit të “Fresh-it”, të njësive bashkiake apo edhe të të punësuarve partiakë janë të mbushura me mesazhe që kërkojnë të bëjnë sa më shumë “share” intervistën e Ramës.

Një i tillë ka mbërritur edhe në redaksinë e JOQ ALBANIA, por dihet se ekzistojnë plot të tillë.

Nuk ëstë hera e parë që qarkullojnë të tilla mesazhe nga rilindasit.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *