AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

“Rama na priti zbathur dhe me pantallona të shkurtra”, gazetari i Euronews: Ishte një intervistë…

Gazetari i Euronews, Jack Parrock ka ndarë me ndjekësit në Twitter një fotografi ku shfaqet përkrah kryeministrit Edi Rama.

Duke njoftuar se ka zhvilluar një intervistë me kryeministrin shqiptar, Parrock  ndër të tjera Parrock shkruan se kryeministri i ka pritur në vilën e tij verore i zbathur dhe me pantallona të shkurtra.

Ndërkaq gazetari bënë me dije dhe temën për të cilën kanë biseduar.

“Kjo nuk ishte një interviste e zakonshme politike. Kryeministri i Shqipërisë na priti në rezidencën e tij verore, zbathur dhe me pantallona të shkurtra. Intervista jonë u përqëndrua te potenciali i Shqipërisë për fillimin e bisedimeve të pranimit në BE. Intervista do të transmetohet në Euronews në ditët nëvijim”- shkruan gazetari në Twitter.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *