Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Rama i theu dorën vajzës time”, Monika Kryemadhi tregon ngjarjen e pazakontë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka qenë gjithmonë kundër mënyrës se si Kryeministri Edi Rama e ka menaxhuar drejtimin e qeverisë. Madje shpeshherë, Kryemadhi është shprehur se çdo gjë që prek Rama thyhet.

E ftuar në emisionin “Repolitix”, Kryetarja e LSI-së e theskoi edhe njëherë këtë fakt.

“Kur ishim në Kosovë me rastin e pavarësisë, nuk u takova me Edin, por me Linda Ramën. Unë isha me Bashën dhe isha edhe me Erën, ai kaloi aty i puthi dorën Erës dhe pas 1 jave theu dorën. I thashë se çdo gjë që prek ai thyhet.”-rrëfeu ajo.

Më tej ajo foli edhe për çështjet politike të momentit.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *