Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Rama bën ‘Kasandrën’: Parashikon pas ekzaktësisht sa ditësh do të ndodhë rritja e kurbës së infektimeve në vend

Kryeministri Edi Rama në një intervistë të dhënë për ‘Spotlight’ mbrëmjen e sotme, bëri me dije se në bazë të bisedave të bëra me ekspertët e pandemisë në vend parashikohet një rritje e kurbës së infektimeve pas 10 ditësh.

Rama përgjegjës për këtë bëri fushatën elektorale, por duke e anuar peshën e fajita vetëm vetëm në kampi kundërshtar dhe te grumbullimet masive të Partisë Demokratike.

“Mendoj se pas 10 ditësh mund të fillojmë të shikojmë rrritje të rasteve të reja, shpresoj të mos jetë e lartë. E shikoni çbëhet në Greqi një numër prej 114 të vdekurish”, tha Rama.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 15,179 Votes)
  • PS (28%, 7,915 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,483 Votes)
  • LSI (5%, 1,379 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,155 Votes)

Total Voters: 28,111

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.