Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Qytetarin e ‘lëshojnë nervat’, shkon në Prokurorinë e Tiranës për të marrë informacion, nxèhet me punonjësit dhe thyèn xhamin e institucionit

Një incident ka ndodhur ditën e sotme në Prokurorinë e Tiranës, ku një person ka thyèr xhamin e katit të parë në hyrje të institucionit. Qytetari kërkonte një informacion mbi një çështje mbi të cilën ishte kallëzuar.

Mungesa e informacionit e ka shtyrë shtetasin për kryerjen e aktit të dhùnshëm. Forcat e pòlicisë e kanë shoqëruar në komisariatin nr. 3 për aktin e kryer ku pritet të kryhen veprimet e mëtejshme hetimore.
Vijon…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *