Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Videolive/ Policia shoqëron me dhunë dy ish-deputetët e LSI-së, qindra njerëz zbarkojnë rreth Teatrit, rriten tensionet

Një numër shumë i madh qytetarësh ndodhen tashmë në të gjithë zonën e qendrës së Tiranës, tekssa fadromat e IMT-së kanë rrëzuar në tokë godinën e Teatrit Kombëtar. Policia sakaq ka shoqëruar dy ish deputetët e LSI-së Floida Kërpaçi dhe Endrit Braimllari.

Qindra qytetarë tashmë po tentojnë që të çajnë kordonin policor që është në të gjitha anët e qendrës, ndërkohë që numri i të shoqëruarve është rritur moment pas momenti. Vijon…
\
Që prej orësh 04;30 të mëngjesit të sotëm qindra, për të mos thënë me mijëra punonjës policie, një pjesë e të cilëve të armatosur, ndërhynë në ambientet e Teatrit Kombëtar duke shoqëruar me dhunë një pjesë të mirë të artistëve.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *