Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Qytetarët i bëjnë pritje madhështore kryedemokratit në Korçë, Basha: Ju nuk po e prisni ndryshimin, ju po e prini (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shkuar këtë të mërkurë për vizitë në qytetin e Korçës, ku është pritur nga qindra simpatizantë.

Ashtu si në çdo qytet, Basha është pritur nga simpatizantë që brohorasin dhe mbajnë në duar flamurin e Partisë Demokratike.

“Zonja dhe zotërinj korçarë, motra dhe vëllezër ndonëse po lëmë pas 8 vite të mbushura me vuajtje kurrë nuk kam gjetur kaq shumë gëzim në zemrat e Korçarëve. Në hyrje të Pogradecit te fytyrat e të rinjve që po më prisnin, te qytetarët në hyrje të Korçës.

E di që e keni ndryshuar brenda zemrës dëshirën për ditën që po afron. Njësoj si dielli që nuk përmban më ashtu dhe ju nuk e përmbani dot më dëshirën për ndryshim, për ndryshim rrënjësor që e prisni prej kohësh, ju simbole të krenarisë tonë kombëtare. Ju nuk po e prisni ndryshimi ju po e prini ndryshimi.”, u shpreh Basha.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.