Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Qeveria heq vizat dhe me një tjetër shtet, zbuloni cili është

Pas vendimeve që janë marrë për emërimet e zëvendësministrave të rinj, apo për ruajtjen e komisionarëve të Vettingut, Këshilli i Ministrave miratoi sot një vendim që lidhet me një marrëveshje me qeverinë e Tunizisë.

Sipas vendimit të këshillit të ministrave të gjithë ata shtetas që kanë një pasaportë diplomatike do të mund të udhëtojnë pa vizë drejt Tunizisë.

VENDIMI:

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *