Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Martesa përfundon në mënyrë të dhimbshme në Fier, kush është 29 vjeçari që qëlloi për vdekje gruan e tij (EMRAT)

Demokrat dhe Irvana Medinaj janë çifti i cili e përfundoi marrëdhenien e tyre në mënyrë tragjike ditën e sotme.

29 vjeçari Demokrat Medinaj ka qëlluar me thikë bashkëshorten e tij Irvana Medinaj, 28 vjece, në katin e dytë të banesës së tyre.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për kapjen e autorit të ngjarjes, i cili është larguar me shpejtësi pas aktit të rëndë.

Njoftimi:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:20, në lagjen “Sheq i Madh”, në banesë, shtetasi D. M., 29 vjeç, ka goditur me mjet të mprehtë( thikë), bashkëshorten e tij, shtetasen I. M., e cila ka ndërruar jetë.

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje dalje të qytetit dhe po punohet për kapjen e autorit i cili është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.