FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pushime me të dashurin, Nevina Shtylla kapet nga paparacët në plazhet e jugut

Ajo është një nga vajzat më të ëmbla të ekranit, e cila gjithmonë është treguar tepër e rezervuar kur vjen puna tek jeta private.

Bëhet fjalë për Nevina Shtyllën, e cila publikut dëshiron t’i tregojë veç anën profesionale, por sot falë gjithë kësaj tekonologjie është e vështirë që asgjë tjetër mos të zbulohet. Së fundmi Nevina është fotografuar në plazhet e jugut ku po kalon disa ditë relaksi me të dashurin e saj.

Theksojmë se vetëm pak kohë më parë u bë publike lidhja e saj e dashurisë, me djaloshin që quhet Arbër Myftari dhe është jurist.

Çifti bashkëjeton prej gati një viti.

 

 

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *