FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pushime me të dashurin, Nevina Shtylla kapet nga paparacët në plazhet e jugut

Ajo është një nga vajzat më të ëmbla të ekranit, e cila gjithmonë është treguar tepër e rezervuar kur vjen puna tek jeta private.

Bëhet fjalë për Nevina Shtyllën, e cila publikut dëshiron t’i tregojë veç anën profesionale, por sot falë gjithë kësaj tekonologjie është e vështirë që asgjë tjetër mos të zbulohet. Së fundmi Nevina është fotografuar në plazhet e jugut ku po kalon disa ditë relaksi me të dashurin e saj.

Theksojmë se vetëm pak kohë më parë u bë publike lidhja e saj e dashurisë, me djaloshin që quhet Arbër Myftari dhe është jurist.

Çifti bashkëjeton prej gati një viti.

 

 

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *