Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Vdes punonjësi i sigurisë në burgun e Reçit, flet kryetari i Sindikatës së Shërbimeve Policore: Kanë mbingarkesë, lodhje dhe orare të zgjatura në punë

Fatmir Deda, punonjësi i grupit të sigurisë në burgun e Recit në Shkodër është ndarë nga jeta si pasojë e një infarkti kardiak.  Deda ishte rreth 40 vjeç, ndërsa, kryetari i Sindikatës së Shërbimeve Policore foli për Fax News duke shpjeguar mbingarkesën e punonjësve në punë.

“Prej 8 muajsh mbingarkesë dhe lodhje në punë për punonjësit e burgjeve. Shkak masat e vendosura për pandeminë. Disa punonjës të tjerë në gjjthë vendin kanë pësuar infarkte me pasoja të ndryshme. Kanë mbingarkesë, lodhje, kushte të vështira dhe orare të zgjatura”, tha Valentin Macaj.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *