Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Publikohet video/ Ja momenti kur plas sherri në fushë mes dy futbollistëve të Kombëtares së Kosovës

Është publikuar video-ja e sherrit mes Edon Zhegrovës dhe Benjamin Kolollit

Insport ka publikuar momentin kur dyshja e Kombëtares së Kosovës kapen në stërvitje, pak ditë para përballjes me Malin e Zi.

Në një moment, janë acaruar bukur shumë Zhegrova e Kololli çka u desh ndërhyrja e stafit për ta qetësuar situatën që të mos eskalojë.

Gjithsesi, vazhdimi i stërvitjes ka kaluar shumë mirë, me shpresë se kjo ngjarje nuk do të ketë asnjë ndikim në ndeshjen e radhës.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close