Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Publikohet kënga e Kupës së Botës, e kënduar nga Era Istrefi, Nicky Jam e Will Smith (VIDEO)

Është publikuar në You Tube kënga e FIFA World Cup. Himni i Kupës së Botës 2018 është kënduar nga këngëtarja shqiptare Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam.

Kënga e titulluar “Live it up” konsiderohet si një sukses i jashtëzakonshëm i Era Istrefit në tregun muzikor ndërkombëtar.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *