Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

“Pse shkoi në shtëpinë e ish-bashkëshortes?” flet avokati i Klodian Duros pas vendimit të gjykatës

Gjykata e Tiranë ska vendosur masën “Arrest në shtëpi” për ish-futbollistin e Kombëtares Klodian Duron, pasi theu urdhërin e mbrojtjes ndaj ish-bashkëshortes, dhe sipas saj e ka kanosur këtë të fundit.

Erjon Kullolli, avokati i ish-futbollistit në një deklaratë për mediat tha se Duro ka shkuar të takojë vajzën e tij dhe nuk ka kanosur bashkëshorten.

“Ka shkuar në shtpinë e ish-bashkëshortes për të takuar vajzën e tij. Kjo është e gjithë e vërteta. Ka pasur ditëlindje pak ditë më parë dhe nuk është lejuar që ta takojë vajzën. Ka shkuar për ta takuar vajzën, me një të drejtë legjitime. Urdhëri i mbrojtes nuk e kufizon të mos ketë kontakte me vajzën.”- tha Kullolli.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close