Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Pròtestuan paralelisht me Tiranën, arrèstohen 4 persona në Durrës. Mes tyre kreu i FRPD

Paralelisht me pròtestën në Tiranë, janë zhvilluar tubime edhe në qytetin Shkodrës dhe të Durrësit kundër prishjes së Teatrit Kombëtar.

Në qytetin bregdetar të Durrësit ka pasur edhe arrèstime ku mësohet për 4 persona që janë shoqëruar, mes tyre edhe kreu i FRPD Durrës, Artion Barjamaj.

Fotot e mëposhtme i përkasin momentit të shqoqërimit të tij, ndërsa ende janë të paqarta rrethanat dhe shkaqet ndërsa gjatë futjes së tij në mjetin e policisë, dëgjoheshin thirrjet ‘poshtë diktatura’.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *