Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Protesta, plagoset një efektiv policie, niset me urgjencë drejt spitalit Ushtarak

Pas përplasjeve  të protestueve me policinë  ka ngelur i plagosur një efektiv policie. Ai është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mejkësore. 

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka shkuar në Spitalin Ushtarak, ku vizitoi punonjësin e policisë që u plagos gjatë protestës së sotme.

Mësohet se është goditur me hu në kokë nga protestuesit. Ministri Xhafaj u interesua për shëndetin e tij dhe i uroi shërim të shpejtë. Efektivi i “Shqiponjave” O.M. u plagos gjatë protestës së opozitës para parlamentit. Ai është jashtë rrezikut për jetën.  (J.V/Faxweb)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.