Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Princ Harry lë duhanin për të fejuarën

Princi Harry pak ditë pasi ka shpallur fejesën, me aktoren Meghan raportohet se ka ndërprerë dhe konsumimin e duhanit.
Një i afërm i familjes mbretërore i tha Daily Mail: “Harry ka premtuar se nuk do të pijë më duhan në shtëpi” Ndërkohë po sipas tablodid britanik raportohet se princi është shprehur se nuk është mirë që në prani të Meghan të konsumojë duhan.
Zyrtarisht, pirja e duhanit është e jashtëligjshme në Cottage Nottingham, por Harry thyente ligjin për t’u çlodhur nganjëherë në ndonjë darkë të plotë.(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *