Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Po udhëtonin me prokurorin Arjan Ndoja, kush janë 2 personat e tjerë të plagosur në atentat (EMRAT)

Tre persona kanë mbetur të plagosur nga atentati me armë ndaj prokurorit Arjan Ndoja në orët e pasdites së sotme.

Burime për faxweb kanë identifikuar 2 personat e tjerë të cilët mbeten të plagosur nga një seri plumbash mbi automjetin në pronësi të prokurorit Ndoja, jashtë rrezikut për jetën.

Deri më tani thuhet se i plagosur është Andi Maloku, shoferi i Ndojës si dhe Aleksandër Laho, 48 vjeç i njohur edhe si Pëllumb apo Landi Muharremi, i ‘forti’ i Shijakut.

Maloku është nisur drejt Traumës pasi ndodhet në gjendje të rëndë për shkak të disa plumbave që ka marrë në trup.

U raportua më herët dhe për një femër të paidentidfikuar por nga njoftimi zyrtar i policisë thuhet se në automjet nuk ndodhej asnjë grua në momentin e atentatit.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *