Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Po transportonin dró.gë me vlerë miliona euro, cili ishte gabími që bënë kóntraba.ndistët shqiptarë në brigjet italiane

Një gomone me 3 tonë mari.juánë dhe 10 kilogramë hásh.ash është blló.kuar nga pó.licia italiane në brigjet e San Cataldo në Lecce. Dy kontraba.ndistë me origjinë shqiptare janë árre.stuar për posedim dhe trá.fikim të dró.gës.

Dró.ga që po përpiqeshin të transportonin që vlerësohet me vlerë deri në 3 milionë euro. Blló.kimi i gomones u bë teksa mjeti po ecte me shpejtësi të madhe në mes të natës në ujërat e Adriatikut. Ky ishte gab.ími i tyre, gjë që bëri të ndiqeshin nga Guardia di Finanza e Barit.

Gomonia e përdorur për trá.fikun e paligjshëm, një varkë gome prej rreth 6 metrash, u kón.fiskua.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *