Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Po përdorte telefonin në tualet, vdes nga rryma elektrike ish-asistentja e deputetit

Një vajzë 25 vjeç nga Rusia e quajtur Anastasia Scherbinina, ka vdekur nga një goditje elektrike pasi po përdorte telefonin e saj në banjë.

Vajza ruse po karikonte telefonin kur u godit nga rryma elektrike në shtëpinë e saj në Novosibirsk, thonë mediat ruse. Ajo ka punuar si asistentja e një deputeti në Rusi.

Autoritetet dhe policia ruse ka paralajmëruar se po ndodhin një sërë vdekjesh nga goditja elektrike tek të rinjtë që përdorin telefonat në tualet.

Ajo shkoi në tualet para se të flinte dhe kishte telefonin me vete. I kishte mbaruar bateria, kështu që ajo e futi në karikim që të mos ndahej nga telefoni teksa qëndronte në tualet. Telefoni i saj u godit nga rryma elektrike dhe vajza vdiq në çast. Policia kuptohet se po heton rrethanat e vdekjes së saj”, u tha në një raport.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.