Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Po mjekohej për kancerin e gjirit, e ëma e këngëtares së njohur diagnostikohet edhe me tumor

E ëma e këngëtares Taylor Swift së fundmi ka marrë vesh edhe një lajm të trishtuar.

Teksa prej 4 vitesh ajo po merrte mjekim për kancerin e gjirit, doktorët i kanë zbuluar edhe diçka tjetër.

Mediat e huaja shkruajnë se nëna e Taylor, Andrea Swift është diagnostikuar edhe me tumor.

Gjatë një interviste këngëtarja ka treguar se kjo është një periudhë e vështirë për të gjithë familjen dhe se sëmundja e ka bërë situatën mjaft të vështirë.

Në vitin 2015 e ëma e Taylor nisi të mjekohej intensivisht dhe Taylor shprehu ne Instagram dhimbjen e madhe që po kalonte.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *