Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Po hajde brenda ooo njeri hajde se nuk të ha”, Braçe i drejtohet Bashës: Të hysh tek dera e të kthehesh nuk bën

Zëvendësh kryeministri Erion Braçe, ka reaguar në lidhje me akuzat për braktisje të njerëzve në nevojë në Bubq.

Braçe sqaron se në çdo familje që ka shtëpinë të goditur rëndë dhe të pabanueshme, ka marrë paketen e plotë të ndihmës.

Në një postim në rrjetet sociale, ai ka postuar dy foto te kryedemokratit Basha gjate vizitave te fundit ne zonat e prekura rende nga termeti, Brace i perserit Bashes ftesen e bere edhe nga kryeministri Rama.

“Po hajde brenda ooo njeri, hajde! #NUKTEHA E #NUKTEHAME. Nuk te quhet as bashkepunim, thjesht komunikim, informim”- shkruan Braçe.

Postimi i Braçes

Po hajde brenda ooo njeri, hajde!
#NUKTEHA E #NUKTEHAME
Nuk te quhet as bashkepunim,
thjesht komunikim, informim!

Te hysh tek dera e te kthehesh nga rruga per kaq, ne kete situate, nuk ben!

Tani sa per ta ditur;
Ne #Bubq, cdo familje qe ka shtepine te goditur rende-te pabanueshme,
ka marre paketen e plote te ndihmes,
nga cadra tek ushqimet;
Po cojme dhe ilacet tek te semuret kronike.

Nderkohe,
grupet e eksperteve po bejne verifikimet shtepi me shtepi-kane mbyllur tre fshatra te medhenj deri tani.

Shpresoj te te vleje!

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *