Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

PLAS TE TIKI-TAKA: Cassano grindet keq, e largojnë përfundimisht nga emisioni!

Shpërthen çështja “Cassano” te Mediaset! Tiki-Taka, programi më i ndjekur sportiv te Italia 1, nuk do të ketë më Antonio Cassanon.

Ka qenë moderatori Pierluigi Pardo ai që ka dhënë lajmin, pa surprizë, për mungesën e ish-talentit të Barit, Romës, Milanit dhe Interit. Nuk do të kthehet më në TV, te ai program.

Fantantonio është “dëbuar” sepse kështu kanë dashur drejtuesit e lartë dhe jo Pardo, sipas “Repubblica”.

Nuk do të kthehet më kurrë në atë studio, sepse flitet se ka pasur debat të ashpër pas kuintave me Giorgia Venturinin (ish-Isola dei Famosi), e ftuar fikse në emision!

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *