Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Plagosja me armë në Burrel, kush është ish-drejtori që u qëllua (Emri)

Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Burrelit ku Faxweb.al mëson se ka mbetur i plagosur rëndë ish-drejtori i Ujësjellësit, Shemsi Shema 70-vjeç.

Shema është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë për të marrë ndihmë më të specializuar mjekësore dhe fatmirësisht mësohet se është jashtë rrezikut për jetën

Ngjarja sipas Policisë ka ndodhur rreth orës 19.30, ku 70-vjjeçari është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta shtetasi. nga ana tjetër, blutë nuk japin asnjë detaj mbi autorin e dyshuar të ngjarjes.

“Grupi hetimor po vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje”, thuhet në njoftimin për shtyp të Plicisë.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *