Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

Pesë të famshëm që përdorin Tinder, rrjetin e beqarëve që përdoret për…

Nëse jeni single, mos u ndjeni keq.  Ja 5 të famshëm, të cilët kanë përdorur Tinder, për të gjetur dashurinë e vërtetë.

Eminem

Ylli botëror ka pranuar që jeta e tij sentimentale ka qënë e vështirë prej një kohe të gjatë. Që pas divorcit në 2001 ai është ndjerë i vetmuar dhe ka gjetur ngushëllim shpesh në Tinder.

Hilary Duff

Pavarësisht se tani 30 vjeçarja është e lumtur në një lidhje me Mattheë Koma, ajo ka pranura që në 2015 ajo ka qënë përdoruese e aplikacionit që nidhmon në gjetjen e një partneri. “Ishte argëtuese për një kohë, por tani nuk e përdor më,” është shprehur ajo.

Katy Perry

Pas ndarjes me Xhon Majer, artistjs Katy Perry ka pranuar që ka qënë në Tinder dhe shumë e fokusar në të madje.

Zak Efron

Në 2016 Zak Efron provoi appin Tinder, por u detyrua ta mbyllte pasi nuk pati aspak sukses. Arsyeja? Të gjithë mendonin se llogaria e tij ishte fallco dhe nuk ishte aktori vetë.

Lindsi Lohan

Aktorja pranon që ka qënë në Tinder. Kjo është kuptuar, kur ajo postoi diçka në Instagram ku thoshte se gjeti vëllanë e saj në Tinder.

Ja si dukeshin llogaritë e tyre.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *