Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Përplasja në Astir, 4 persona mbërrijnë në spitalin e Traumës, nis prishja e banesës së parë

Situata në zonën e Astirit është tejet e tensionuar mëngjesin e sotëm, ku derimë tani raportohet se janë të plagosur 4 persona, 2 qytetarë dhe dy punonjës të policisë.

Burime bëjnë me dije se gjendja e tyre është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa kanë mbërritur pak çaste më parë në spitalin e Traumës.

Nga ana tjetër fadroma e IKMT-së ka nisur shembjen e godinës së parë në këtë zonë.

Banorët shprehen në Fax News se ata nuk kanë mundur që të largojnë asgjë nga banesat e tyre, ndërsa një pjesë e mirë e tyre janë shpërndarë nga ana e policisë, ndërsa pjesa tjetër është shpërndarë. Nuk dihet ende nëse ka persona që janë ngujuar brenda banesave që rrezikojnë që të shemben.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *