Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Përmbyset autobusi me pasagjerë në Elbasan, disa të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Guri i Zi. Një autobus udhëtarësh ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Burime për ‘Fax News’ raportojnë se dy ambulanca jane nisur ne vendin e ngjarjes. Sipas policise nuk ka të plagosur rëndë, priten detaje të tjera për ngjarjen. (B.H/Faxëeb)

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *