Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaPolitikëTe FunditTe Gjitha

Përfundon takimi mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës

Sapo ka përfunduar takimi mes kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafës dhe kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në objektin e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Nuk dihet nëse është arritur ndonjë marrëveshje gjatë takimit të sotëm i cili zgjati në orë më pak se ai i djeshmi, pra rreth 120 minuta.

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.