Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Për një shkronjë, ndjekësit kapen keq me Rudina Magjistarin

E ftuar ditën e sotme në emisionin “Rudina” ishte aktorja shumë e dashur për publikun e që na bën gjithnjë të qeshim me rolet e saj në “Portokalli”, Delinda Disha. D

elinda gjatë intervistës foli për profesionin, bashkëshortin dhe djalin e saj të cilin për herë të parë e kishte marrë në një studio televizive.

Pas emisionit, Rudina postoi në Instagram disa foto nga intervista me Delindën duke shkruar për të ftuarën, por një gabim i vogël bëri që fansat të komentojnë.

“Ne studio sot me aktoren e humorit, Delinda Disha, ne nje rrefim per aktrimin, familjen dhe “dhalin” e saj, Dasantinin”, shkruante Rudina. Por menjëherë moderatorja e kapi gabimin dhe e rregulloi duke rishkruar “djalin”.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *