Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Penelope Cruz poston foton me shqiptaren që i ndryshoi jetën: Gjithmonë në…

Aktorja e njohur e “Hollywood”-it, Penelope Cruz, ka bërë një postim mjaft prekës në profilin e saj në “Instagram”. Ajo ka treguar për kohën që ka kaluar me një grua të mrekullueshme, për të cilën thotë se i ka ndryshuar jetën.

Penelope ka postuar një foto ku shfaqet së bashku me Nënë Terezën. Aktorja shprehet se shenjtorja shqiptare i ka ndryshuar jetën dhe se do të jetë gjithmonë në zemrën e saj.

“Duke kujtuar këtë grua të mrekullueshme dhe kohën që kalova me të. Vërtet më ndryshoi jetën! Gjithmonë në zemrën time!”, shkruan krahas fotos Cruz.

Ndërkohë fotoja që besohet se u përket viteve ’90, është pëlqyer nga mijëra ndjekës të aktores dhe është komentuar edhe nga emra të njohur si modelja Naomi Campbell. Aktorja e famshme spanjolle ka punuar dikur si vullnetare për Nënë Terezën në Kalkutë.

Penelope Cruz kaloi disa ditë duke gatuar, pastruar dhe u kujdesur për të sëmurët dhe varfrit bashkë me shenjtoren shqiptare.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *