Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

PD-së i largohet një emër i madh, 1 ekspert ekonomie më pak për të djathtët, zgjedh të shkojë të punojë në Irak

Partia Demokratike do të hyjë në zgjedhjet e ardhshme me një ekspert financash më pak. Sherefedin Shehu, ish-deputet i kësaj partie, dhe ish-zv.ministër i Financave ka filluar një punë të re në Irak.

Sipas informacioneve të fundit, Sherefedin Shehu ka marrë detyrën e ekspertit financiar të UNDP në Irak.
Profesor me një ekspertizë të thellë në menaxhimin financiar, për buxhetin shtetëror dhe lokal, me profil zhvillimin ekonomik, do të japë ekspertizën e vet larg Shqipërisë.

Sipas të dhënave, puna e re do të zgjasë plot 14 muaj, në Bagdat dhe Erbil, ndërkohë që prej javësh në Shqipëri, është ndjerë mungesa e tij, sidmos me dhënien e ekspertizës dhe në mediat e ndryshme kombëtare ose jo.

A mendoni se duhet të hapen shkollat në 14 shtator sipas udhëzimeve të Ministrisë së Shëndetësisë?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *