Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pasi humbi 45 kg, Adele shfaqet në publik dhe na mahniti me pamjen e saj

Këngëtarja me famë botërore, Adele prej kohësh ka qenë shumë e komentuar në media për ndryshimin e saj në pamje, duke humbur 45 kilogramë.

Këngëtarja së shpejti do të rikthehet edhe në ekran. Ajo do të drejtojë Saturday Night Live dhe është tejet e emocionuar. Lajmin e dha vetë Adele përmes një postimi në profilin e saj në Instagram ku shkruante: “Edhe tre ditë kanë mbetur”!

Në promon e emisionit, këngëtarja shfaqet më elegante se kurrë, gati sa nuk njihet.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *