Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas suksesit të “Live it up”,Era Istrefi sjellë këngën e saj të re

Era Istrefi, është një ndër këngatret më të suksseshme jo vetëm në tregun kombëtarë por edhe atë ndërkombatrë.

Pak ditë më parë në bashkpunim me Will Smith dhe Niky Jamper u lançua kënga e Botërorit “Live it up”, e cila pati një sukses të garaantuar.

Por duket se këngtarja nuk ka të ndalur duke sjellë në treg këngën e saj më të re “Prisoner”.

Nëpërmjet një postimin në ‘Instagram’, Era pyet fansat nëse janë gati për këngën e re duke marrë pëlqimin e qindra fansave.   (E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *