Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas ndërhyrjes kirurgjikale, Era Istrefi poston foto me bikini

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Era Istrefi iu nënshtrua një operacioni për heqjen e apendecitit.

Shëndeti i saj shqetësoi fansat, por mesa duket tani çdo gjë është në rregull për Erën. Këngëtarja  është shfaqur në formë perfekte teksa pushon në një pishine.

E veshur me trupore Era duket shumë bukur dhe në super formë duke shijuar diellin, përpara se t’i kthehet angazhimeve muzikore.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *