Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas ‘’ia ha cic*n Erës”, Blunt dhe Real 1 sulmojnë sërish këngëtaren

Sherri mes Dj Blunt, Real 1, Gjikos, Ledrit dhe Faton Shoshit u komentua gjatë në rrjetet sociale. Videot e dj ku ofendonte Gjikon dhe Ledrin u bënë mjaft virale. Në këngën e fundit të publikuar nga Blunt-Real ajo çka vihet re është vargu ku përmendet Era Istrefi. Kjo e fundit e dashura e Faton Shoshit.

‘Ia ha c*cën Era Istrefit’ është vargu ku bëri mjaft zhurmë, megjithatë Era nuk reagoi.

Por pasi postoi një foto në “Instagram” nga Dubai Era sërish u sulmua nga dyshja. .”Ma e sterrpikta je ti edhe Shaolinat SkuSku. Ja u ke lshu shiun hejterave qull i bone te ti nxet diell’’, i komentojnë ata këngëtares së ‘BonBon’. Por sërish Era nuk reagoi. Pse Blunt-Real po i vërsulen 24-vjeçares, për vëmendje apo “thikë” për Faton Shoshin?

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *