AktualitetPolitikëTe FunditTe Gjitha

Pas betimit  Rama dhe ministrat i drejtohen në këmbë Kryeministrisë, nuk harrojnë të respektojnë semaforin (FOTOT)

Në selinë e Presidencës sapo është zhvilluar ceremonia e betimit të ministrave të rinj të qeverisë. Menjëherë pas betimit, ministrat sëbashku kanë marrë më këmbë rrugën drejt Kryeministrisë.

Ajo që bie në sy është se kryeministri Edi rama dhe ministrat e tij kanë respektuar semaforin për të kaluar në anën tjetër të rrugës.

Madje Rama në një moment u është drejtuar gazetarëve të cilët po e ndiqnin gjatë gjithë kohës me fjalët “Respektoni semaforin”. Rama dhe ministrat e tij do të zhvillojnë një koktejl menjehrerë pas mbërritjes në Kryeministrisë. (D.D/Shuplaka)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.