AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pas asaj që gjeti në oborr, qytetari nuk ndihet i sigurt në shtëpinë e tij

Një qytetar nga Deçani, pas asaj që ka gjetur në oborrin e shtëpisë së tij, shprhet se nuk ndjehet më i sigurtë dhe këtë e ka denoncuar shqetësimin që ka.

Kjo ka të bëjë me një dasmat që bëhen në afërsi të banesës së tij të cilat shoqëron në këtë zonë me të shtëna armësh.

Personi në fjalë ka shpërndarë disa fotografi në Facebook ku shihet se një plumb qorr ka përfunduar në tubin që shërben për ujitje në oborrin e tij.

“Ja sa jemi të sigurt në shtëpitë tona! Gazmendet familjare dhe dasmat duhet festuar me zemër dhe jo plumba! Këtë plumb, sot e gjata në oborrin e shtëpisë time dhe sinqerisht u shqetësova për fëmijët e mi”, ka shkruar ai.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *