Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Sollët pasiguri, do mbillni ndarje”, paralajmërimi i frikshëm i astrologe Meri Shehut për disa nga shenjat e horoskopit

Dashi – Sot do kuptoni qe keni humbur nje person te dashur ne planin erotik, ne momentin qe keni refuzuar te investoni me shume shpirterisht dhe ekonomikisht. Sollet pasiguri dhe do mbillni ndarje.

Demi – Sot do merrni vendime te papritura ne lidhje me nje ndryshim te planeve apo qellimeve tuaja. Kjo do ndikoj ne marredheniet tuaja familjare.

Binjaket – Do dilni ne identitet duke mos rezistuar shume ne formatet qe e kishit futur veten me qellim qe te dukeshit me te pranueshem dhe me te dashur ne komunikim. Sot komunikimi juaj i kendshem me ndjenje do permbyset.

Gaforrja – Nje lidhje spersonale ne shoqeri apo nje abuzim pune do zbulohet dhe kjo do preki direkt interesat tuaja ekonomike. Ndoshta do shpenzoni shume per te rregulluar situatat e krijuara.

Luani – Jeta juaj sot do perballet me nje te papritur qe do ju beje te mos deshironi me te qendroni ne nje marredhenie personale apo pune duke ju shkuar sharmi i diteve kot.

Virgjeresha – Nje lidhje e fshehte me permasa prapaskensash do ndikoj qe te ndjeheni te tradhtuar, por do shikoni qe edhe disa njerez qe ju besonin te largohen nga ju.

Peshorja – Shpenzime te papritura ju dalin ne diten e sotme nese deshironi qe te mbani veten ne nivelin e duhur si ne prezence ashtu edhe ne mundesi. Kujdes ne nje njohje te re. Ka ndarje.

Akrepi – Emri dhe fama kane nevoj per mbeshtetje dhe bashkepunime te rendesishme dhe te qëndrueshme. Sot do ndryshoni bashkpuntoret apo do vendosni te ndryshoni edhe partneret e lodhshem.

Shigjetari – Nje ndryshim pune ju pret por mos debatoni me njeri as mos provokoni situata te veshitira. Investime ne lidhje me projektet tuaja sot jane ne krize. Kujdes me marredheniet erotike ne pune.

Bricjapi – Jeta juaj kerkon ne keto momente plotesim shpirteror dhe ekonomik. Per kete ju duhet te ndaheni nga nje lidhje egzistuese apo te ndryshoni vend. Te veni diku large.

Ujori – Dita sot ka nevoj per nje plan te ri, nje rigjenerim ne lidhje me ceshtje te karrieres. Asgje spo ngrihet aty ku duhet prandaj nje ndryshim cilesor ju sjell shprese. Marredheniet ne cift jane penguese.

Peshqit – Ju jeni afer nje kontrate pune por nuk keni aspak durim pasi nje lajm i diteve te fundit ju ka prekur psikologjikisht. Nje person qe e donit shume ne lidhje me punen nuk ju mbeshtet me.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *