Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Paniku nga Koronavirusi, Italia goditet dhe nga tërmeti (sa ishte magnituda dhe qendra)

Italia e Jugut është goditur nga një tërmet i shkallës 4.7 të shkallës rihter, 58 km nga Katanzaro.

Pothuajse i gjithë shteti fqinj është kapluar nga ankthi i virusit vdekjeprurës, i cili deri më tani ka shënuar 7 viktima dhe mbi 220 të prekur.

Ndërkohë pjesa jugore e Italisë është goditur nga tërmet i fortë i shkallës 4.7 rihter. Ende nuk dihet nëse ka dëme në njerëz apo banesa.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *