Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetTe FunditTe Gjitha

Pamjet live të protestës së opozitës, çfarë po ndodh tani tek çadra para Kryeministrisë (VIDEO)

Protesta e opozitës me në krye Partinë Demokratike sot është në ditën e tretë të saj. E ndryshe nga sa kryeministri Edi Rama u shpreh gjatë komunikimit javor, ku krahasoi protestuesit dhe policinë e kësaj proteste me ata të 21 janarit, duket se situata paraqitet plotësisht ndryshe.

Në fotot por dhe videot e siguruara nga “Shuplaka” shihet një pamje më e qartë e çadrës së madhe të opozitës ngritur përballë Kryeministrisë, se si protestuesit qëndrojnë të qetë pranë njëri-tjetrit duke biseduar.

Ajo që tërheq vëmendjen është se edhe punonjësit e policisë shfaqen të çliruar nga përgjegjësia, të grupuar më vete, duke biseduar mes tyre. Deri më sot, asnjë incident nuk është raportuar, ndërkohë që nuk dihet se sa do të zgjasë protesta e opozitës së vendosur. (XH.A/SHUPLAKA)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1178″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *