Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Pamje nga vendngjarja/ Vrasja në Durrës, kush është 32-vjeçari me dy identitete

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:20 në lagjen nr.16 të qytetit, ku pas një konflikti që mesa duket e ka gjenezën më herët, iu krye atentat 32-vjeçarit Jetmir Bregu.

Gazetarja e “FaxNews” Klodia Gjuzi bën me dije se viktima Jetmir Bregu, me precedentë të mëparshëm penal, përdorte emrin Ilir Kuçi.

Një makinë e ka ndjekur nga pas për ta goditur me një breshëri prej 32 plumbash pasi zbriti nga makina e tij, duke i lënë plagë të rënda në gjoks, kokë dhe këmbë.

Ai u dërgua me urgjencë në spital ku vetëm pas pak minutash ndërroi edhe jetë.

Në ambientet e Policisë janë shoqëruar 6 shtetas të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes, ndërkohë që janë ngritur disa pika kontrolli dhe po bëhet krehja e zonës

Zgjedhjet e 25 prillit, flet Goxhaj: Të ngrihet një qeveri teknike të përgatisë zgjedhjet e parakohshme

Zgjedhjet e 25 prillit, Goxhaj: Të ketë qeveri teknike që të përgatisë zgjedhjet e parakohshme, PD-ja ka bërë pazar me Ramën për mandatin e 3-të.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *