Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pándemia i mbylli emisionin, moderatorja njofton publikun: Ja kur do më shihni në ekran

Pas situatës së vështirë të Koronavirusit, në vendin tonë janë marrë masa të rre pta për të ruajtur sigurinë.

Masa janë marrë edhe nga televizionet, të cilët kanë vendosur që të shmangin publikun në sallë dhe të ftuarit në studio.

Pas këtij vendimi, të shumtë kanë pyetur Arbana Osmanin se çfarë do të ndodhë me emisionin “Dua të të bëj të lumtur”.

Kësaj pyetjeje moderatorja i ka kthyer përgjigje nëpërmjet një postimi në Instagram. Arbana ka treguar se emisioni do të rikthehet sërish, por kur situata të jetë përmirësuar.

“Për të gjithë ata që më pyesin çdo ditë, çdo orë e çdo minutë @duatetebejtelumtur.tch do të kthehet në ekran sapo situata të jetë qetësuar dhe kushtet të jenë të favorshme dhe ambjenti i sigurt për personazhet dhe punonjësit tanë”, shkruan moderatorja.

Kujtojmë se pas përhapjes së CO VID-19 në vendin tonë, emisioni u transmetua edhe për 2 javë pasi ishte i regjistruar, ndërsa tani nuk ka një datë fikse për rikthim!

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *