Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ Çfarë ndodhi gjatë natës në Kombinat, shèrr masiv mes disa personave, plágosje dhe me ármë

Një ngjarje e rèndë e ndodhur në orët e vona të natës në zonën e Kombinatit në Tiranë. Shèrri ka qënë masiv, çka ka çuar edhe në përdorimin e ármëve. Nga pamjet e siguruara nga JOQ, shihet sesi një i ri qèllon me ármë në drejtim të një personi, gjendja e të cilit nuk dihet tashmë.

Dëshmitari i cili edhe ka dërguar pamjet shprehet se fillimisht ata kanë qèlluar edhe herë të tjera në ajër. Pas kësaj pèrleshje në vendngjarje ka mbërritur policia, ku është bërë árrestimi i një personi, ndërsa kapja e një të riu tjetër nuk është bërë e mundur.

“Përshendetje JOQ. Është kapur momenti kur qèllon me ármë. Kanë qèlluar edhe 4-5 here, duke nxjerre edhe banoret ne ballkon. Ka ardh poli ca dhe ka árrestuar njerin, tjetrin se kapen dot”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *