Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Efektivi i pólicisë qéllohet me ármë për vdékje, autori një person i déhur

SHBA-të janë trónditur nga një tjetër ngjarje e réndë pasi një oficer pólicie u qéllua për vdékje në parkingun e një dyqani.

Mediat vendase shkruajne se emri i viktímës është, Anthony Dia dhe ishte Oficeri i Toledos ndërsa u qéllua në gjoks dhe për pasojë nuk ka mundur ti mbijetojë plágëve të marra.

Autoritetet e deklaruan të vdékur në  spítal, ndërsa sipas dëshmitarëve oficeri i pólicisë është qélluar nga një person në gjendje të déhur, shkruajnë mediat e huaja.

“Unë kurrë nuk do ta harroj momentin e largimit të oficerit Dia nga spítali me barelë, trupi i të cilit ishte mbështjellë me një flamur amerikan, i rrethuar nga rreth 30 oficerë të pólicisë së Toledos”, tha kryetari i bashkisë Wade Kapszukiewicz.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *