Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Nxirrni çadrat, me vranësira dhe shira fundjava

Gjatë fundjavës ndryshon moti, ulen temperaturat. Sipas Meteoalb gjatë ditës së shtunë  paraditja dominohet nga kthjellimet në pjesën më të madhe të vendit por pasditja sjell vranësira kalimtare në zonat Veriore – Qendrore. Ndërsa gjatë orëve të natës fillojnë shirat në veriperëndim e gradualisht në gjithë vendin.

Po kështu të dielën do të jetë me  vranësira e shira deri në mesditë kur shirat zhvendosen kryesisht drejt Jugut.

Pasditja fuqizon vranësirat e shirat në Qendër të vendit por shira më të pakët do të ketë në zonat Veriore – Jugore. (J.V/Shuplaka)

 

 

 

 

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *