Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nxehet keq Rihanna, degjeneron publikisht “Snapchat”: E dini ku qëndron problemi?

Pak ditë më parë, aplikacioni “Snapchat” publikoi një reklamë ku vintë në lojë Rihanna-n dhe dhunës që ushtroi ndaj saj, Chris Broën.

“Do të preferoje më shumë të qëlloje Rihanna-n me pëllëmbë apo Chris Broën-in me grusht?”- ishte pyetja që shtronte aplikacioni për të gjithë ndjekësit.

Më pas Snapchat i kërkoi falje publikisht, por nuk ka vonuar shumë që të vijë reagimi i këngëtares.

“Tani Snapchat, ti e di që nuk je programi im i preferuar. Thjesht po përpiqem të të tregoj se ku qëndron problemi më gjithë këtë. Do të doja ta justifikoja si injorancë, por e di që nuk jeni budallenj. Ju shpenzoni para duke animuar diçka që është e turpshme për të gjithë viktimat e dhunës në familje dhe bëni shaka me të,”- shkruan Riri në postimin e saj.

(F.M/Faxweb)

WhatsApp_Image_2018-03-16_at_12.58.10.jpeg

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *