Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Nusreti në telashe, mund ta pësojë keq nga videoja në rrjetet sociale

Shefi i kuzhinës më i famshëm në botë, Nusret Gokçe, është futur në telashe me drejtësinë e vendlindjes së tij pas një videoje të publikuar në rrjetet sociale.

Hetimi ka filuar pasi një ndjekës i tij është ankuar se në video Nusret-it i shihen pjesët intime, shkruajnë mediat turke, duke shtuar se hetimi ka filluar menjëherë pas këtij denoncimi.

Akuzuesi pretendon se video në fjalë është shpërndarë në rrjetet sociale të Nusret-it, ku ai ka mbi 33 milionë ndjekës dhe përbën “Shkelje të moralit njerëzor”.

Nusret-i është i njohur edhe në Shqipëri, pasi pak kohë më parë, një video qarkulloi në rrejtet sociale, ku shiheshin zyrtarë të qeverisë shqiptare duke darkuar në restorantin e tij super luksoz, ku një biftek shkon deri në 1 mijë dollarë.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *